Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.
O nas

O nas

Marbet Design

Dom to miejsce, w którym powinniśmy czuć się swobodnie i komfortowo, dlatego tak ważne jest, aby jego aranżacja odzwierciedlała naszą osobowość i styl życia.

Chcąc inspirować innych do wprowadzania ciekawych rozwiązań we wnętrzach, od 1980 roku produkujemy sztukaterię, w tym listwy, rozety i dekoracyjne panele 3D. Nasza oferta obejmuje również szeroki wybór dekoracji ściennych, m.in. lamele, panele tapicerowane oraz wiele innych elementów dekoracyjnych, które doskonale sprawdzą się w różnych rodzajach wnętrz. Bazując na najlepszych tradycjach zdobniczych, łączymy je z aktualnymi trendami i twórczymi koncepcjami naszych klientów.

W Marbet Design wiemy, jak ważne jest, aby nasze wnętrza były wyjątkowe i przytulne, dlatego oferujemy produkty, które pozwolą w pełni wyrazić kreatywność i indywidualność naszych klientów. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w wielu aranżacjach jako idealny element wykończenia każdej przestrzeni.

Jesteśmy rodzinną firmą z całkowicie polskim kapitałem. Nasze bogate portfolio obejmuje zróżnicowane produkty dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów. Wszystkie je łączy funkcjonalność, estetyka, a także przystępna cena i łatwy montaż.

Produkcja elementów dekoracyjnych nie ma przed nami tajemnic, a rozbudowany park maszyn pozwala nam na stosowanie różnorodnych sposobów ich formowania. Dzięki technologii wtrysku, ekstruzji oraz tłoczenia powstają nasze listwy naścienne, rozety czy kasetony.

Wiedza i umiejętności naszych technologów, inżynierów produkcji oraz operatorów maszyn przekładają się na dużą elastyczność w reagowaniu na potrzeby rynku oraz możliwość dostosowania technologii do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy produkować wyroby o zróżnicowanych kształtach, które łączy precyzyjne wykonanie i doskonała jakość.